Gminny Konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Znamy wyniki konkursu na „Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową”. W konkursie zaprezentowano 72 prace, które oceniane były w 5 kategoriach. Komisja konkursowa, złożona z artystów – plastyków dr Małgorzaty Wielek – Mandreli oraz Jana Wiącka, stanęła przed trudnym wyzwaniem, bo każda szopka była jedyna i niepowtarzalna.

Jury oceniając zgłoszone do konkursu prace pod uwagę wzięło samodzielność wykonania, nakład pracy oraz oryginalność pomysłu. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu. Serdecznie gratulujemy! Laureatów zapraszamy 10.12.2015 (czwartek) o godz.14.00 na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się w auli Urzędu Gminy Biskupice.

• W kategorii – Szkoła Podstawowa, uczniowie klas I-III:
    • I miejsce – Nikola Ochońska, kl. I, Szkoła Podstawowa w Przebieczanach
    • II miejsce – Emilia Zych, kl. IA – Szkoła Podstawowa w Łazanach, Antoni Wajda, kl. II – Szkoła Podstawowa w Bodzanowie
    • III miejsce – Maciej Wilkoński, kl. II – Szkoła Podstawowa w Przebieczanach
  • W kategorii – Szkoła Podstawowa, uczniowie klas IV-VI:
    • I miejsce – Jagoda Hajduk, kl. IV – Szkoła Podstawowa w Przebieczanach, Bartłomiej Ptasznik, kl. IV – Szkoła Podstawowa w Przebieczanach
    • II miejsce – Justyna Pichórz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach
    • III miejsce – Wiktoria Jaroś, kl. IVB – Szkoła Podstawowa w Łazanach, Dominik Frejek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach
  • Wyróżnienia:
    • Sandra Ochońska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach