Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniach 11 i 12 kwietnia 2017 roku wzięliśmy udział w eliminacjach powiatowych edycji XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Część teoretyczna ze znajomości przepisów ruchu drogowego jak również z udzielania pierwszej pomocy odbyła się w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym Solne Miasto przy ulicy Kościuszki w Wieliczce natomiast część praktyczna obejmowała jazdę sprawnościową po wyznaczonym odcinku w nowo powstałym Miasteczku Ruchu Drogowego przy ulicy Jedynaka. Do eliminacji przystąpili uczniowie 16 szkół podstawowych oraz 5 szkół gimnazjalnych z terenu powiatu wielickiego. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Magdalena Sulima, Weronika Włodarczyk, Jakub Mularz i Szymon Tańcula. W kategorii szkół podstawowych zajęliśmy trzecie miejsce.