Darmowa komunikacja miejska w Krakowie dla uczniów.

Urząd Gminy Biskupice pragnie przypomnieć rodzicom, że wszyscy uczniowie szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie Gminy mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów tramwajami i autobusami Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) na podstawie ważnej legitymacji szkolnej w okresie od 1 września 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku (oprócz wakacji).

 Zgodnie z zapisami uchwały tzw. taryfowej przywilej taki obowiązuje we wszystkie dni tygodnia w strefach biletowych: I (Gmina Miejska Kraków) i II (terytoria Miasta i Gmin: Biskupice, Czernichów, Iwanowice, Kocmyrzów – Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Niepołomice, Słomniki, Skała, Skawina, Świątniki Górne, Wieliczka, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki) 

 Szczegółowe informacje:

http://kmkrakow.pl/aktualnosci/wiadomosci-komunikacyjne/430-od-1-wrzesnia-2018-r-darmowe-przejazdy-komunikacja-miejska-dla-uczniow-szkol-podstawowych-i-gimnazjow-z-krakowa-i-metropolii.html

Dodaj komentarz