Ślubowanie klasy 1

15 października odbyło się  uroczyste ślubowanie uczniów klasy I.

Pierwszaki, przebrane w birety i koszulki SUPER DZIECIAKI ufundowane przez rodziców, musiały udowodnić przed majestatem królewskim, że zasługują na to, by dołączyć do braci uczniowskiej.

Dzieciaki przedstawiały się,  recytowały wiersze, liczyły, śpiewały i tańczyły, aż wreszcie przyszedł czas na tekst przysięgi.

Pierwszoklasiści otrzymali również pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne na dowód, że są już uczniami naszej szkoły.

Bardzo dziękujemy:

• wszystkim Rodzicom za włączenie się w  przygotowania tej wyjątkowej uroczystości.
  • Pani wójt Renacie Gawlik za obecność, dobre słowo i życzenia dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły z okazji Dnia Nauczyciela.
  • Pani Svetlanie Kunc za podzielenie się zdjęciami z tego wydarzenia. Zdjęcia te można zobaczyć tutaj.