Odblaskowa dyskoteka

Dnia 24 września odbyła się w szkole „Odblaskowa dyskoteka”. Uczniowie swoje dyskotekowe stroje „przystroili” w elementy odblaskowe. Pojawiły się oczywiście kamizelki, bransoletki, ale także kolczyki, ozdoby do włosów i ozdoby na koszulkach.

W związku z udziałem szkoły w akcji „Odblaskowa szkoła” uczniowie klasy szóstej wymyślili również kilka haseł promujących noszenie odblasków:

• Nikomu nie robisz łaski, kiedy nosisz odblaski. (autor anonimowy)
  • Jesteś chudy lub płaski – trudno noś odblaski. (Anna Flak , Dominika Piszczek )
  • Kiedy nosisz odblaski, widzą Cię laski. (Kacper Macioł kl. VI, Kacper Ptaszyński)
  • W nocy, kiedy na niebie gwiazdki, to noś odblaski. (Aleksandra Kot, Magda Kubas)
  • Kochaj żyć – odblaskowym warto być. (Filip Surlas)
  • Noś odblaski kolorowe, to innym odbierze mowę. (Nikola Skalska, Aleksandra Zielińska)
  • Kiedy idziesz nocą z psami haski, zawsze noś odblaski. (Paweł Grochal)
  • Kiedy słyszysz „trzask” – już za późno na odblask. (Anna Flak)
  • Czy chudzi, czy grubaski zawsze na drodze noście odblaski. (autor anonimowy)