Finałowy turniej projektu Szachy w Szkole

Finałowy turniej projektu Szachy w Szkole

„Proszę Państwa, tym, którzy zdecydowali się na przyjazd do Krakowa, serdecznie dziękuję za udział w dzisiejszym turnieju. Tym, którzy nie mogli się pojawić, chciałbym niniejszym sprawozdaniem dodać odwagi do podjęcia wyzwania następnym razem.
W trzech grupach turniejowych wystartowało 197 zawodniczek i zawodników reprezentujących 45 szkół z terenu całej Małopolski. Rywalizacja była zacięta i choć ważne były puchary i dyplomy, to odniosłem wrażenie, że najważniejsze dla dzieci były po prostu szachy”.

To były słowa pana Jacka Wolaka – sędziego głównego tego turnieju. A co chciałabym dodać od siebie? Oczywiście to, że jestem dumna z naszej reprezentacji, która na 45 szkół zdobyła 20 miejsce. Nasi Szachiści naprawdę świetnie się spisali i drużynowo i indywidualnie. BRAWO!!!

Szczegółowe wyniki (także drużynowe) można znaleźć w poniższych linkach:

Zdjęcia z zawodów można obejrzeć także np. w grupie „Edukacja przez Szachy w Szkole” na portalu Facebook.com.

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6278187238343616785″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz