Festyn Rodzinny przy Szkole Podstawowej w Bodzanowie

W sobotnie popołudnie 11 czerwca 2016 r. kolejny już raz udało nam się zgromadzić na szkolnym boisku nie tylko uczniów naszej szkoły i ich rodziców, ale także pozostałych mieszkańców wsi i okolic. Do zabawy podczas rodzinnego pikniku z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki zaprosiliśmy wszystkich: tych najmłodszych i tych najstarszych, a każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dzięki współpracy i zaangażowaniu różnych instytucji oraz osób prywatnych podczas festynu można było wziąć udział w wielu atrakcjach: dmuchane zamki, rozgrywki sportowe, stoiska z gastronomią, wizyta w wozie strażackim, degustacja lodów, itd. Najważniejsze jednak były prezentacje osiągnięć i talentów uczniów naszej szkoły. Zobaczyliśmy dzieci w klasowych występach przygotowanych specjalnie z najlepszymi życzeniami dla Mam oraz w indywidualnych pokazach, prezentujących bardzo szeroki wachlarz umiejętności najmłodszych. Ponadto na scenie gościliśmy też Orkiestrę Ochotniczej Straży Pożarnej z Biskupic pod batutą Pana Marka Konarskiego oraz Niepołomickie Mażoretki, których szeregi również zasilają nasi uczniowie. Wszystkie występy spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności, a szczególnymi brawami został nagrodzony spektakl teatrzyku „Horrorek”.

Przez całe popołudnie na boisku można było tez zakupić losy w loterii fantowej, a główną nagrodą był tablet. Loteria odbyła się dzięki sponsorom, a dochód uzyskany ze sprzedaży losów oraz inne środki pozyskane podczas pikniku zostaną przeznaczone na wsparcie działalności naszej placówki i jej rozbudowę.

Głównym organizatorem imprezy była Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego, której do współpracy udało się pozyskać wiele życzliwych instytucji i osób, którym z całego serca dziękujemy:

1. Powiat wielicki
2. Wójt Gminy Biskupice
3. Firma przewozowa „Bartek” Sylwester Tomasik
4. Fliś – Bud materiały budowlane
5. Sklep spożywczy Danuta Skoś
6. Firma „System-Serwis”
7. Firma PGD
8. Firma Queen gym – Sławomir Dziedzic
9. Firma Linkart – Maciej Laskowicz
10. Marzena Derewicka
11. MTM spółka zo.o.- kwota na rachunek Rady Rodziców
12. Pani Dyrektor Szkoły Grażyna Skóra
13. Joanna Wełna – salon fryzjerski
14. Agnieszka Rakoczy – Rak bus
15. Stanisław Flak
16. Firma „ Karjo” owoce, warzywa, mleko w szkole
17. Sołtys Krzysztof Balicki i Małgorzata Balicka
18. Anna i Piotr Kosela
19. Łukasz Janus sklep spożywczy
20. Rada rodziców przy szkole podstawowej w Bodzanowie
21. Paweł Filipowicz
22. Firma Biurotex
23. Łukasz Grabowski
24. Gastropak – Michał Henzel
25. M. Pazdan
26. Gaczoł Elżbieta
27. Kopalnia soli
28. Oknoplast
29. Zakład elektroinstalacyjny A. Porąbka
30. Pani Urszula Woźniak
31. Państwo Monika i Maciej Buzała
32. Pan Roman Wcisło – Radny Powiatu
33. Pani Barbara Szeląg
34. Państwo Magdalena i Robert Włodarczyk

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz