Ślubowanie Klasy Pierwszej

Jak co roku, 14 października odbyło się uroczyste pasowanie na Ucznia Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Bodzanowie.

Świadkami tego doniosłego wydarzenia byli nie tylko starsi uczniowie i grono pedagogiczne naszej szkoły, ale także zaproszeni goście:

  • Wójt Gminy Biskupice – Pan Henryk Gawor
  • Kierownik GZOS – Pani Agnieszka Fliśnik
  • Ks. Proboszcz – Antoni Wróblewski
  • Przewodniczący Rady Rodziców i W-ce Przewodniczący Rady Gminy – Pan Mariusz Pazdan
  • Prezes OSP – Pan Tadeusz Drobniak
  • Sołtys Bodzanowa – Pan Krzysztof Balicki

Zanim jednak Dyrektor Pani Grażyna Skóra dokonała pasowania pierwszoklasistów na uczniów, musieli oni udowodnić, iż w pełni na to miano zasługują. Dlatego zdobytą dotychczas wiedzę i umiejętności zaprezentowali w programie artystycznym przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyni Pani Barbary Brachowicz. Dzieciaki spisały się na medal! Pięknie recytowały, tańczyły i śpiewały nie tylko w języku ojczystym, ale i po angielsku.

Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały prezenty od Rodziców i zaproszonych gości: kubki ze zdjęciami, książczki, kolorowe długopisy i linijki oraz słodkości. Za wspaniałe prezenty serdecznie dziękujemy.

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6345325016207364449″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz