,,W krainie Narnii’’ – przedstawienie i warsztaty teatralne w Teatrze Współczesnym w Krakowie

Dnia 27.10.2016 uczniowie starszych klas pojechali do Teatru Współczesnego w Krakowie na przedstawienia pt. ,,W krainie Narnii’’. Tym razem zabraliśmy ze sobą również uczniów klasy III, którzy już teraz chcą oglądać spektakle przeznaczone dla starszych widzów. Wszyscy byli bardzo podekscytowani wycieczką.

Spektakl bardzo podobał się nauczycielom oraz uczniom, a na szczególne uznanie zasłużyły gra świateł i muzyka. Po przedstawieniu wzięliśmy udział w warsztatach teatralnych, podczas których wybrane osoby z widowni tworzyły rzeźby i odgrywały sceny związane z „Opowieściami z Narnii”. Było mnóstwo zabawy, ale jednocześnie mogliśmy się na własnej skórze przekonać, jak trudne jest na scenie oddanie emocji i wcielenie się w wybraną rolę.

Myślę, że spektakl wzorowany na lekturze ,,Opowieści z Narnii’’ wywołał wiele emocji i wrażeń. Świadectwem tego były burzliwe dyskusje, które toczyły się w drodze powrotnej. Mam nadzieję, że każdy będzie wspominał go bardzo dobrze.

Blanka Flak

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6346040614708359681″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz