Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada 2016r. obchodziliśmy święto naszych kochanych misiów. Wszystkie dzieci, a nawet dorośli, przynieśli do szkoły swoje ukochane maskotki. Główna atrakcją było malowanie twarzy i taniec do „pluszowej muzyki”. Można też było zrobić sobie zdjęcie z misiem Kubą i poznać historię tej cudownej zabawki. W tym dniu pluszaki bez problemu mogły siedzieć z nami w ławkach, spacerować po szkolnych korytarzach, a nawet jeść z nami drugie śniadanie. Misie w różnej postaci zaglądały do każdego kąta w naszej szkole. Wielkie i małe maskotki spędziły z nami cały dzień, brały nawet udział w zajęciach wychowania fizycznego. Niektóre zajęły swoje specjalne miejsca w ławkach i wyglądały jakby wcale nie miały ochoty wracać do domu.

Szkoda, że Dzień Pluszowego Misia skończył się tak szybko. Mam cichą nadzieje, że za rok znów będziemy celebrować to cudowne święto. Ale kto powiedział, że misie nie mogą świętować co dzień? Szkoda tylko, że misiu – fajny, wesoły – nie może z nami chodzić do szkoły.

Zuzanna Cicha kl. 6

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6361688248366423569″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz