Piłkarska przygoda

Sobotni wieczór, 3 grudnia, to dla kibiców z naszej szkoły czas piłkarskiej przygody.

O godz. 19.00 wyruszyliśmy z Bodzanowa na Stadion Miejski w Krakowie, aby wspierać drużynę Wisły Kraków w meczu z Lechią Gdańsk. Na trybunach zajęliśmy miejsce zaopatrzeni we wszelkie potrzebne kibicowi akcesoria jak szaliki i czapki. Przede wszystkim jednak mieliśmy dobre humory, mocną wiarę w zwycięstwo naszej drużyny oraz mnóstwo zapału, by ich w tym zwycięstwie dopingować. Dlatego atmosfera była niezwykle gorąca, wbrew grudniowej temperaturze. Wrażenia niesamowite – wokół mnóstwo innych fanów piłki nożnej. Otaczało nas 9 tysięcy ludzi, których entuzjazm był zaraźliwy. Wszyscy nie tylko bacznie obserwowali to, co się działo na boisku, ale też śpiewali i dopingowali zawodników. A oni nie zawiedli! Wisła Kraków w meczu z liderem Ekstraklasy wygrała 3:0. Zobaczyliśmy nieprawdopodobny mecz z trzema pięknymi golami!

Mimo, że do domu wracaliśmy w nocy, zmarznięci i zmęczeni, to również bardzo szczęśliwi z powodu takiego sensacyjnego wyniku. Piłkarzom gratulujemy, a my już myślimy o kolejnym wyjeździe na stadion. Bo kto wie, czy to właśnie nie nasz doping zagrzał Wisłę do tak skutecznej walki o zwycięstwo? A może to był prezent od świętego Mikołaja, który krążył po trybunach?

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6361692559013511537″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz