Wyginam śmiało ciało !!!

W czwartek, 19 stycznia, odbył się w naszej szkole niezwykły pokaz tańców, do którego przygotowania trwały bardzo długo. Dziewczyny z klas IV, V i VI opracowały własne układy choreograficzne, a potem perfekcyjnie wyćwiczyły każdy ruch. Wykorzystały na to zajęcia wychowania fizycznego, ale wiele z grup spotykało się także w czasie świątecznym lub po zajęciach. Oczywiście nie zabrakło także zaskakujących i atrakcyjnych strojów. Na scenie widzieliśmy kamizelki odblaskowe, peleryny oraz różne dodatki, takie jak, np. kokardy czy pałeczki mażoretkowe. Fryzury również przyciągały uwagę, bo każda z dziewczyn miała pięknie uczesane włosy.

Prezentacje zapierały dech w piersiach i spotkały się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem widzów. Okazało się, że wiele talentów zostało właśnie odkrytych. W układach pojawiły się zarówno figury taneczne jak też gimnastyczne, a niektóre pokazy stanowiły połączenie tańca i widowiska teatralnego. Uczestniczki projektu wykazały się ogromną wyobraźnią nie tylko w przygotowaniu pokazu i dopracowaniu każdego elementu scenografii, ale także w tworzeniu nazw. I tak na scenie mogliśmy zobaczyć: „Odblaskowe dziewczyny”, „Black team”, „DWEM”, „Kokardeczki” czy „Iskierki”.

Weronika Włodarczyk

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6379127963594044321″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz