Przygody piłkarskiej ciąg dalszy…

Tym razem Pan Gniewko zorganizował dla nas wyjazd na mecz Reprezentacji Polski do lat 21. 23 marca na Stadionie Cracovii, w ramach przygotowań do UEFA EURO U21 Polska 2017, podopieczni Marcina Dorny zmierzyli się z Włochami.

Chcąc kibicować naszym sportowcom, wyruszyliśmy ze szkoły o 19.30. Pełni energii, pozytywnego nastawienia i przystrojeni w biało-czerwone barwy. Przed rozpoczęciem meczu odśpiewaliśmy hymn Polski, a potem zabrzmiał pierwszy gwizdek. W pierwszej połowie zremisowaliśmy 1:1, ale to nie ostudziło naszego zapału. Niestety, tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, Włosi strzelili drugą bramkę. Wynik 2:1 utrzymał się do ostatniej sekundy widowiska, choć nasi chłopcy dzielnie walczyli.

Mimo tego i bardzo późnej pory wracaliśmy w dobrych humorach. Nie przerażała nas nawet wizja porannej pobudki do szkoły. Uczniowie chcą więcej takich wycieczek!

Zuzanna Mąder, kl.V
[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6405617919226851073″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz