Podsumowanie Konkursu Ekologicznego

• Etap szkolny:
    • 27 marca odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla wszystkich uczestników etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek ziemi”. Wszyscy biorący udział otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci książek, gier, puzzli o tematyce przyrodniczej oraz wiosenne upominki. Zakup nagród możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Rady Rodziców.
  • Etap wojewódzki:
    • Dnia 30 marca 2017 r. w Cinema City -Kraków Plaza odbyła się gala finałowa tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek ziemi” organizowanego przez SPS w Trąbach i gimnazjum w Niegowici. W zmaganiach konkursowych w tym roku wzięło udział 100 szkół. Ważnym momentem było uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu, połączone z projekcją filmu pt: „Wędrówki z dinozaurami”. Tegoroczne zmagania odbyły się pod hasłem „Gady – od współczesności po dzień dzisiejszy”.
    • Nasi laureaci:
      • Kamila Wełna z kl. V zdobyła I miejsce w kategorii „praca plastyczna płaska”
      • Melania Cencora z kl. V zdobyła III miejsce w kategorii „turniej wiedzy ekologicznej.”
  • Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego”
    • W tegorocznej VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego do etapu finałowego, który odbędzie się w kwietniu w Krakowie, zakwalifikowali się:
      • Melania Cencora – kl. V
      • Filip Jachimczak – kl. IV

Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie finałowym 25 kwietnia!

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6405898855953810945″]