Podsumowanie Konkursu Ekologicznego

 • Etap szkolny:
  • 27 marca odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla wszystkich uczestników etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek ziemi”. Wszyscy biorący udział otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci książek, gier, puzzli o tematyce przyrodniczej oraz wiosenne upominki. Zakup nagród możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Rady Rodziców.
 • Etap wojewódzki:
  • Dnia 30 marca 2017 r. w Cinema City -Kraków Plaza odbyła się gala finałowa tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek ziemi” organizowanego przez SPS w Trąbach i gimnazjum w Niegowici. W zmaganiach konkursowych w tym roku wzięło udział 100 szkół. Ważnym momentem było uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu, połączone z projekcją filmu pt: „Wędrówki z dinozaurami”. Tegoroczne zmagania odbyły się pod hasłem „Gady – od współczesności po dzień dzisiejszy”.
  • Nasi laureaci:
   • Kamila Wełna z kl. V zdobyła I miejsce w kategorii „praca plastyczna płaska”
   • Melania Cencora z kl. V zdobyła III miejsce w kategorii „turniej wiedzy ekologicznej.”
 • Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego”
  • W tegorocznej VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego do etapu finałowego, który odbędzie się w kwietniu w Krakowie, zakwalifikowali się:
   • Melania Cencora – kl. V
   • Filip Jachimczak – kl. IV

Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie finałowym 25 kwietnia!

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6405898855953810945″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz