Już pływam

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie Samorządu Województwa Małopolskiego „Już pływam”. Tym razem w zajęciach na basenie uczestniczy aż 30 dzieci z klas IV-VI.

Uczniowie wezmą udział w 20 lekcjach, których celem jest nie tylko nauka pływania, ale także aktywizowanie młodych osób, zachęcenie ich do uprawiania sportu w czasie wolnym oraz zapewnienie im bezpieczeństwa na różnego rodzaju kąpieliskach.
Od 13 marca dzieci systematycznie (raz w tygodniu) spotykają się przed szkołą i stąd wyruszają na Pływalnię w Niepołomicach, by pod okiem instruktora szkolić swoje pływackie umiejętności. Z relacji uczestników wiemy, iż podczas zajęć udaje się połączyć sport i naukę ze świetną zabawą. Dziękujemy Panu Wójtowi za możliwość wysłania większej ilości dzieci.

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6405620767401364705″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz