Zakręcona sobota… pod patronatem Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Bodzanowie

Rodzinny festyn, łączący Święto Matki, Ojca i Dziecka stał się już w naszej szkole tradycją. Jak co roku w czerwcu, Rada Rodziców przy współpracy z lokalnym środowiskiem, przyjaciółmi szkoły oraz sponsorami zorganizowała dla uczniów i ich rodzin wiele atrakcji. Piknik jest jednak nie tylko okazją do prezentacji talentów i osiągnięć uczniów, ale także do tego, by w atmosferze wspólnej zabawy pozyskać wsparcie dla naszej placówki. Tym razem dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wyposażenie szkoły w nowoczesny sprzęt sportowy.

Dlatego akcja przebiegała właśnie pod hasłem promocji sportowego trybu życia i z tym tematem wiązały się najważniejsze sobotnie wydarzenia. Wśród nich największą atrakcją okazały się przejazdy trzema samochodami rajdowymi. Wielu chętnych miało tego wieczoru niepowtarzalną okazję, by jako pasażer m.in. MITSUBISHI LANCERA EVO 10 poczuć się jak uczestnik prawdziwego wyścigu. Początkowo wydawało się, że problemy techniczne z samochodami nie pozwolą na zrealizowanie przejażdżek. I chociaż naprawa oraz ściągnięcie nowego samochodu trwały ponad godzinę, okazało się, że naprawdę warto było czekać. Wrażenia były wyjątkowe.

Podczas imprezy nie zabrakło też takich atrakcji, które już na stałe wpisały się w grafik naszego pikniku. Były zatem prezentacje i przedstawienia uczniów, występ Bodzanowianek, pokaz Mażoretek, pokaz tańca i zabawa z DJ Piotrem. Dzieci mogły też skorzystać z dmuchanych zamków, jazdy na gokartach czy przejażdżek wozem strażackim. Na wszystkich czekały poczęstunki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz restaurację Magillo. I oczywiście wszyscy mogli wziąć udział w loterii fantowej, w której nie było pustych losów.

Sobotnie popołudnie, choć pełne wrażeń, minęło bardzo szybko. Jednakże to jeszcze nie koniec atrakcji. Równolegle z festynem rozpoczęła się bowiem aukcja, z której dochód również zostanie przeznaczony dla szkoły, a na której wylicytować można m.in. rękawice znanych bokserów, koszulki z autografami. Po więcej szczegółów zapraszamy wszystkich do śledzenia Facebooka: Sportowi Przyjaciele Szkoły Podstawowej w Bodzanowie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy. Tylko dzięki ich dobrej woli, ogromnemu sercu i ciężkiej pracy mogliśmy się bawić, łącząc przyjemne z pożytecznym. Szczególnie dziękujemy sponsorom za hojność i wsparcie.

Lista sponsorów festynu 2017:

1. Fliś-Bud materiały budowlane
2. Joanna Wełna – salon fryzjerski
3. Firma „Karjo” owoce, warzywa, mleko w szkole
4. Łukasz Janus – sklep spożywczy
5. Gastro-Pack – Michał Henzel
6. Ks Proboszcz A. Wróblewski
7. Mega Pizza Brzezie
8. Powiat wielicki
9. Marioland – Mariusz Surówka
10. Roman Wcisło
11. Maciej i Monika Buzała
12. Pani dyrektor Grażyna Skóra
13. Pani Katrzyna Darzycka Pazdan i Pan Mariusz Pazdan
14. Konspol
15. Gmina Biskupice
16. Chillout – Paweł Filipowicz
17. Magillo
18. OSP Bodzanów
19. Szkoła Futbolu Staniątki
20. Biurotex
21. RS VISION FILM AND FOTO
22. ETERNET – strefa cyfrowych możliwości
23. REMAR – budownictwo energooszczędne
24. KONSPOL
25. Sołtys wsi Bodzanów Krzysztof Balicki i Rada Sołecka
26. Magdalena Włodarczyk
27. KGW Bodzanów
28. Svetlana Kunc – NOVUS gry narodów świata
29. Pani Barbara Szeląg
30. Państwo Gaczoł
31. Pani Monika i Maciej Buzała

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6434166685175417313″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz