IV Gminny Przegląd Dziecięcych Grup Kolędniczych

W piątek 19 stycznia barwny korowód naszych młodszych i starszych kolędników wyruszył do Szkoły Podstawowej w Biskupicach, aby reprezentować nas w IV Gminnym Dziecięcym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

Wszyscy spisali się wspaniale! Grupa podzielona na głosy wykonała pastorałkę z archiwalnym tekstem „Judzką krainę noc okryła” a solistka Klaudia Woźniak zaprezentowała znaną i lubianą „Chojkę” Arki Noego. Nasze najmłodsze reprezentantki – Gosia Kosela i Ania Buzała zaśpiewały na głosy „W grudniowe noce”. Najwięcej wzruszeń dostarczyła zebranym Karolina Buzała, wykonując refleksyjną pieśń „Mario, czy już wiesz”.

Choć tym razem nie było ocen jury, nasze występy podobały się zgromadzonej publiczności, o czym świadczyły gromkie brawa. Dzięki uprzejmości naszych Panów Strażaków w tym roku towarzyszyła nam gwiazda, nieodłączny symbol bodzanowskiego kolędowania, za co serdecznie dziękujemy!

Zdjęcia pochodzą ze strony: biskupice.pl

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6530155847313797281″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz