Z wizytą w Sukiennicach

28.02.2018.r klasa 5 wraz z wychowawczynią i panią Agnieszką wybrała się na wycieczkę do kina i do Muzeum Narodowego w Krakowie.

O godz. 900 pojechaliśmy do kina Cinema City na seans pt. ,,Cudowny chłopak ‘’. Film był świetny – wzruszający i zabawny.

Po kinie wyruszyliśmy do Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach. Pani przewodnik kazała nam się dobrać w 3-4 osobowe grupy. Dostaliśmy karty z zadaniami, które musieliśmy wykonać . W każdej Sali było jedno  zadanie do rozwiązania. Wymagały one od nas spostrzegawczości i umiejętności odczytywania obrazów. Po uzupełnieniu kart pracy przewodniczka opowiadała nam różne ciekawostki o obrazach, które oglądaliśmy.

Po skończonym zwiedzaniu wsiedliśmy do busa i wróciliśmy do naszej szkoły. Tę wycieczkę uważam za udaną,  gdyż połączyliśmy przyjemne
z pożytecznym! =D

Magdalena Kot kl.5

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6530116112317321617″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz