IV klasa na kręglach

9 marca, w piątek klasa IV wbiła się do kręgielni, by zbijać kręgle. Bawiliśmy się aż przez dwie godziny! Było bardzo śmiesznie i wesoło, a co najlepsze, nasz Pan wychowawca nagrodził osoby, które zwyciężyły. Gra polegała na zbijaniu kręgli bardzo ciężkimi kulami. Najlżejsza ważyła ok. 3,5 kg a najcięższa aż 8 kg. Ileż było kłótni o te najlżejsze do podniesienia. Podzieliliśmy się na cztery grupy (dwie grupy dziewczyn i dwie chłopców). W trakcie gry mogliśmy kupić sobie pizze , która jeszcze lepiej smakowała, gdy została doprawiona rozmowami i śmiechem.
Myślę, że osoby, których z nami nie było powinny żałować. Czekamy na więcej takich wypadów 🙂

Pan Gniewko powiedział ze jak będziemy grzeczni… to coś wymyśli…

Kornela Cencora

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6534600569100136449″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz