Wieści z zielonej szkoły

W samym środku Drawskiego Parku Krajobrazowego znaleźliśmy się nie przez przypadek. Od września, mniej lub bardziej cierpliwie, oczekiwaliśmy na wyjazd na Zieloną Szkołę. I wreszcie w niedzielę późną wieczorową porą ruszyliśmy. Kierunek – Pojezierze Drawskie, cel – przygoda w Campie Drawa.
Teraz już wiemy, że warto było czekać… Ośrodek z trzech stron otoczony lasem, a z czwartej wychodzący na przepiękne jezioro Żerdno okazał się miejscem wyjątkowym i niezwykle ciekawym. Program Zielonej Szkoły brzmiał trochę tajemniczo, ale teraz już wiemy, co się za nim kryje. Co?!?! Zobaczcie na zdjęciach😀 my narazie powiemy tylko, że to wszystko sprawia nam mnóstwo frajdy😎 Łodzie wiosłowe, kajaki turystyczne, rowery, intercross, rugby tag, park linowy, majsterkowanie czy gry świata i łuki – to zajęcia, w których braliśmy udział do tej pory. Pod okiem profesjonalnych (a przede wszystkim przesympatycznych) instruktorów cały czas uczymy się czegoś nowego i świetnie się przy tym bawimy🤗🤗🤗 Pozdrawiamy serdecznie🙋‍♂️🙋‍♀️
[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6559163395515460737″]

Dodaj komentarz