Wieści z zielonej szkoły

W samym środku Drawskiego Parku Krajobrazowego znaleźliśmy się nie przez przypadek. Od września, mniej lub bardziej cierpliwie, oczekiwaliśmy na wyjazd na Zieloną Szkołę. I wreszcie w niedzielę późną wieczorową porą ruszyliśmy. Kierunek – Pojezierze Drawskie, cel – przygoda w Campie Drawa.
Teraz już wiemy, że warto było czekać… Ośrodek z trzech stron otoczony lasem, a z czwartej wychodzący na przepiękne jezioro Żerdno okazał się miejscem wyjątkowym i niezwykle ciekawym. Program Zielonej Szkoły brzmiał trochę tajemniczo, ale teraz już wiemy, co się za nim kryje. Co?!?! Zobaczcie na zdjęciach? my narazie powiemy tylko, że to wszystko sprawia nam mnóstwo frajdy? Łodzie wiosłowe, kajaki turystyczne, rowery, intercross, rugby tag, park linowy, majsterkowanie czy gry świata i łuki – to zajęcia, w których braliśmy udział do tej pory. Pod okiem profesjonalnych (a przede wszystkim przesympatycznych) instruktorów cały czas uczymy się czegoś nowego i świetnie się przy tym bawimy??? Pozdrawiamy serdecznie?‍♂️?‍♀️
[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6559163395515460737″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz