Ostatni dzwonek

W dniu 22 czerwca 2018 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. O godzinie 8:00 w kościele parafialnym pw. św Piotra i Pawła apostołów uczniowie wraz z rodzicami, dyrektor szkoły i nauczycielami uczestniczyli w mszy świętej. Następnie wszyscy udali się do budynku szkoły gdzie na sali gimnastycznej odbyła się akademia. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody, dyplomy i wyróżnienia dla uczniów, za ich osiągniecia w nauce oraz wyniki sportowe. Dyrektor szkoły Grażyna Skóra podziękowała wszystkim uczniom za cały rok nauki, a nauczycielom za zaangażowanie w kształtowaniu młodego pokolenia. Na koniec wszyscy zebrani mogli podziwiać występy artystyczne uczniów klas 6 i 7 przygotowane pod kierunkiem wychowawców. A gdy śpiewy i radosne występy dobiegły końca uczniowie odebrali świadectwa z rąk wychowawców i udali się na zasłużone wakacje.

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6569842535638907569″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz