Siatkarskie emocje

17 listopada, w sobotę, pełni energii wyjechaliśmy do Wieliczki na mecz I ligi siatkówki kobiet 7R Solna Wieliczka vs Enea Energetyk Poznań. Po około 15 minutach dotarliśmy do Solnego Miasta. Każdy z nas zajął miejsce na trybunach i przyglądaliśmy się profesjonalnej rozgrzewce siatkarek.

Część z naszej ekipy założyła koszulki z logo drużyny, której kibicowaliśmy. O 18:00 zaczął się mecz. Ku naszemu zaskoczeniu drużyna siatkarek rzuciła w widownię małymi piłeczkami, za złapanie których dostawało się po pierwszym secie nagrody. Po kilkunastu emocjonujących minutach pierwszy set z wynikiem 25:17 wygrywa Enea Energetyk Poznań. Jednak siatkarki z Solnego Miasta, wspierane głośnym dopingiem kibiców, szybko się pozbierały i po drugim secie doprowadziły do remisu 1:1. Trzeci set ponownie należał do drużyny z Poznania, lecz nasze Tygrysice nie odpuściły i znów wyrównały do wyniku 2:2. Walka stawała się coraz bardziej zacięta, emocje sięgały zenitu. Nadszedł piąty, ostatni set. Wszyscy zażarcie dopingowaliśmy dzielnym siatkarkom z Wieliczki. Pomogło!! Wygraliśmy 3:2 z rewelacyjnym wynikiem 15:8 w ostatnim secie!

Po meczu zeszliśmy na halę do siatkarek. Zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z Tygrysicami i poprosiliśmy o autografy. To był bardzo miły akcent na zakończenie naszej wyprawy.

Julia Gaczoł, kl. V

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6628087090256155617″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz