Kolorowy tydzień

Październik rozpoczęliśmy na kolorowo! Mimo, że jesień raczej kojarzy się z szarością, u nas w szkole przez tydzień była ona bardzo barwna!

Każdego dnia, uczniowie przychodzili na lekcje w określonym kolorze ubrań. Byliśmy zaskoczeni tym, jak wiele osób włączyło się do naszej zabawy! Nauczyciele również brali w niej udział! Każdy, kto wszedł do szkoły, z pewnością od razu zauważał, jaki kolor dominuje danego dnia. W poniedziałek był to żółty. We wtorek – zielony. W środę – czerwony. W czwartek – niebieski, a w piątek – fioletowy.

Tydzień ten był bardzo ciekawy i miły, dlatego z pewnością postaramy się o to, żeby w naszej szkole częściej miały miejsce takie organizacje! Samorząd ma już nawet kilka pomysłów…

Dziękujemy wszystkim za udział,
Melania Cencora

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz