Sukcesy naszych uczniów w Małopolskim Konkursie Biologicznym

Tegoroczna edycja konkursu organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty skupiona była wokół tematyki budowy i funkcjonowania roślin i zwierząt na różnych poziomach organizacji: od komórki do ekosystemu.

Konkurs obejmuje III etapy, podczas których uczniowie – pasjonaci biologii, musieli wykazać się szeroką znajomością budowy i funkcjonowania świata biologii na poziomie rozszerzonym. Zdobycie tak rozległej wiedzy umożliwiła im systematyczna praca pod kierunkiem nauczyciela biologii p.
Marcina Koczary.

W dniu 11 marca 2020r. opublikowano wyniki konkursu po etapie wojewódzkim, gdzie ogłoszono, że:

  • Melania Cencora kl. VIII została laureatką konkursu
  • Michał Tontor kl. VI został finalistą konkursu

Gratulujemy sukcesów!

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz