XX Edycja Konkursu Ekologicznego „Na ratunek Ziemi”

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w wojewódzkim konkursie ekologicznym „Na ratunek Ziemi” organizowanego przez Szkołę Podstawową w Trąbkach wraz z Kopalnią Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna spółka z o.o. pod hasłem „Zdrowie i sól”

Wybór uczestników do etapu wojewódzkiego poprzedziły eliminacje szkolne, które zgodnie w regulaminem odbyły się w kilku kategoriach: turniej wiedzy ekologicznej, prace plastyczne, fotograficzne, literackie.

5 marca 2020 roku w Szkole Podstawowej w Trąbkach odbył się Turniej Wiedzy zorganizowany w ramach Małopolskiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek Ziemi”, podczas którego:

  • Marcin Tontor zdobył III miejsce (kl. I-III)
  • Filip Jachimczak zdobył II miejsce (kl. VII-VIII)

Natomiast 9 marca 2020 roku w auli Urzędu Gminy Biskupice miał miejsce II etap konkursu. Prezentowano prace w kilku kategoriach min: plastyczne przestrzenne i płaskie, prace literackie, prace fotograficzne.

Zaproszona komisja, w skład której wchodzili profesjonaliści: malarz, rzeźbiarz, fotograf przyznała laury najlepszym pracom, wśród wyróżnionych znalazła się :

  • Kamila Wełna, która dobyła I miejsce ( kl. IV-VIII) – w kategorii praca plastyczna przestrzenna.

Na podstawie www.biskupice.pl

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz