Podajemy Dalej!!! dla Huberta

Hubert ma 11 miesięcy i bardzo nietypową wadę – jego prawa nóżka jest o 8 cm krótsza, brak mu kości strzałkowej, kość piszczelowa jest zagięta, a stopka zniekształcona i ma tylko trzy zrośnięte paluszki. Chłopiec wymaga nietypowego leczenia i ciągłej rehabilitacji, które z kolei wymagają
nakładów finansowych.

I tutaj do akcji wkroczyła nasza szkoła. Wszystkie zajęcia są ostatnio nietypowe, a wf on-line szczególnie. Tym razem z inicjatywy pana Gniewomira kopaliśmy i odbijaliśmy piłkę dla Huberta.

Z naszych indywidualnych treningów powstał film, który można zobaczyć na stronie. Okazało się, że – chociaż osobno – możemy wiele zdziałać wspólnie 🙂

W akcję zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale też rodzice i nauczyciele, a także mały piesek o imieniu Lucyna. Z powstaniem filmu wiąże się bowiem przekazanie finansowego wsparcia na leczenie Huberta – dobrowolne wpłaty uczestnicy przekazali na konto chłopca (www.siepomaga.pl/nozka-huberta). Wszystkim bardzo dziękujemy!

Udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym. Nasi uczniowie po raz kolejny świetnie się spisali!

Teraz stawiamy wyzwanie przed innymi – Podajemy Dalej do:

  • Szkoły Podstawowej im. bł. o. Narcyza Jana Turchana w Trąbkach;
  • Szkoły Podstawowej im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie;
  • Drużyny Kadetek SMS Solna Wieliczka

Powodzenia!

#PodajDalejdlaHuberta

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz