Ślubowanie 2021

 

Czwartek 14 października był dla naszej szkoły bardzo uroczystym, radosnym dniem. Uczniowie pierwszej klasy złożyli ślubowanie i tym samym stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

Pierwszoklasiści w obecności Rodziców, Wychowawcy,  Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości: Wójta Gminy – Renaty Gawlik oraz Kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli – Agnieszki Fliśnik zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Zanim  maluchy zostały przyjęte do grona społeczności szkolnej musiały przedstawić to, czego już się w szkole nauczyły. Piękne wierszyki i piosenki przygotowane specjalnie na tą okazję wzruszyły chyba wszystkich zebranych.
Następnie  milusińscy  złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów. Wszyscy otrzymali  drobne upominki oraz  pamiątkowe dyplomy, a na koniec czekała słodka niespodzianka przygotowana przez rodziców.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

Elżbieta Piekut

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz