Szanowni Rodzice, Uczniowie, Mieszkańcy Bodzanowa!

Jako szkoła chcielibyśmy w tym trudnym czasie wyrazić solidarność
z naszymi Sąsiadami, którzy stali się ofiarami wojny. Nigdy nie pozostawaliśmy obojętni, okazywaliśmy serce i angażowaliśmy się, niosąc pomoc potrzebującym. Nie zawiedziemy i tym razem!!!

Wójt Gminy Biskupice oraz Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Biskupice organizują zbiórkę darów dla uchodźców i poszkodowanych w wyniku działań wojennych.
Główne punkty zbiórki to:
1. Nowa remiza OSP Bodzanów kontakt: p. Łukasz Wełna tel.600 101 986 (godz. 18.00 – 20.00), od poniedziałku do niedzieli (28.02. – 6.03)
2. W Urzędzie Gminy Biskupice od poniedziałku do piątku (28.02.-04.03)
w godzinach pracy urzędu ( tj. poniedziałki 8.00-17.00, wtorki-czwartki 7.30-15.30, piątki 7.30 – 14.30)
kontakt: p. Marzena Derewicka tel.668 238 113
Jednocześnie informujemy, iż w razie niemożności dostarczenia darów do wskazanych powyżej punktów zbiórki, przygotowane rzeczy można pozostawić na terenie naszej szkoły (od poniedziałku do piątku (1.03- 4.03) na holu szkoły w godz. 7.00 – 15.00).

Lista potrzebnych rzeczy:

1. Środki opatrunkowe i ochrony osobistej: bandaże, plastry, gazy opatrunkowe, maseczki i rękawiczki jednorazowe, środki do odkażania ran.
  2. Środki do dezynfekcji powierzchni, środki czystości.
  3. Środki higieny osobistej: mydła, szczoteczki i pasty do zębów, szampony, pieluchy, podpaski, ręczniki, ręczniki papierowe.
  4. Żywność z długim terminem przydatności do spożycia: gotowe dania w puszkach i w proszku, konserwy, makarony, kasze, płatki, mąka, batony energetyczne, produkty dla dzieci (słoiczki, mleka modyfikowane, soki).
  5. Koce, śpiwory, karimaty, ciepłe i wygodne ubrania, czapki oraz bielizna damska, męska i dziecięca, skarpety (nowe lub używane, czyste, niezniszczone).
  6. Latarki, baterie, powerbanki, maskotki dla dzieci.

Szczegóły akcji dostępne na stronie internetowej Gminy Biskupice;