Szkoła Przygotowawcza dla uczniów z Ukrainy / Підготовча школа для учнів з України

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego w Wieliczce ogłasza nabór do Oddziału Przygotowawczego dla uczniów szkół średnich z Ukrainy dla klas I-II liceum oraz I-III technikum

Oddział przygotowawczy ma na celu przede wszystkim przygotowanie językowe oraz przygotowanie do wejścia w system edukacji polskiej. Wniosek o przyjęcie do oddziału proszę składać
w sekretariacie szkoły w godzinach od 9.00 do 14.00 – Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego w Wieliczce, ul. Piłsudskiego 105, 32-020 Wieliczka.

Wnioski można pobrać ze strony szkoły: www.pckziu-wieliczka.pl  oraz osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach od 9.00 do 14.00.

Повітовий центр професійної освіти у м. Величка

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego w Wieliczce

Оголошує набір на підготовчі курси

Для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл та студентів перших курсів коледжів і технікумів з України

Підготовчі курси призначені для вивчення польської мови та введення у польську систему освіти.

Заяви на зарахування на підготовчі курси можна подавати у приймальню Повітового центру професійної освіти з 9:00 до 14:00 за адресою: вул.Пілсудського, 105, 32-020 м.Величка (ul. Piłsudskiego 105, 32-020 Wieliczka).

Бланк заяви можна завантажити на сайті центру: www.pckziu-wieliczka.pl або отримати особисто у приймальні з 9:00 до 14:00.