Udział w przedsięwzięciu  MEiN „Poznaj Polskę”

W najbliższym czasie uczniowie klas 1-8 wezmą udział w wycieczkach krajoznawczych  dofinansowanych w ramach programu „Poznaj Polskę”

Szkoła Podstawowa w Bodzanowie uzyskała dofinansowanie na realizacje wycieczek, których celem jest uatrakcyjnienia procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki.  W ramach realizacji tego przedsięwzięcia uczniowie:

  • 1-3 będą uczestniczyć w wycieczce do Krakowa, podczas której udadzą się do Ogrodu Botanicznego oraz do Muzeum Lotnictwa
  • 4-6 odwiedzą Sandomierz i okolice (w programie m.in. zwiedzanie miasta i podziemi oraz rejs statkiem po Wiśle  oraz zwiedzanie ruin zamku Krzyżtopór)
  • 7-8 udadzą się w rejon Gór Świętokrzyskich (w programie m.in. zwiedzanie ruin zamku w Chęcinach, jaskini Raj, ruin zamku Krzyżtopór, podziemnej trasy w Opatowie oraz Centrum Leonarda Da Vinci w podzamczu.)

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz