Co słychać w oddziale przedszkolnym?

Ostatnio w zerówce trochę się działo 🙂

W środę 30.03.2022r. wybraliśmy się do kina Cinema City w Bonarce na świąteczny film „Zając Max – Misja pisanka” . Wyjazd udany cała grupa dopisała z obecnością. Film dzieciakom podobał się bardzo, a zwłaszcza słodka niespodzianka na koniec wycieczki.

Następnie 7.04.2022 r. braliśmy udział w III Gminnym Konkursie Talentów. W tym roku hasłem przewodnim było „Tanecznym Krokiem Odwiedzamy Świat Bajek i Baśni”. Dzieci z zerówki przygotowały układ taneczny do baśni „KRÓLOWA ŚNIEGU” Hansa Christiana Andersena.

W czwartek 28.04.2022 r. pojechaliśmy na wycieczkę do Ogrodu Doświadczeń im. S. Lema w Krakowie.

Dzień rozpoczęliśmy od warsztatów „Fizyka Balonika” – śmiechu było dużo i oczywiście ochotników nie brakowało do przeprowadzania eksperymentów. 

Później udaliśmy się do Planetarium na film Na  skrzydłach marzeń, który dzięki efektom 3D bardzo dzieciom się podobał. Następnie był czas na II śniadanie no i oczywiście nie mogło zabraknąć wizyty na placu zabaw. Na koniec wycieczki zwiedziliśmy pozostałe miejsca w Ogrodzie wykonując dostępne eksperymenty.

Joanna Ryś

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz