1 września 2022/2023

Po wakacyjnej przerwie wróciliśmy do szkoły. Z życzeniami na nowy rok szkolny pojawiła się  u nas Wójt Gminy Biskupice Renata Gawlik wraz z kierownikiem Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Agnieszką Fliśnik.

„Życzę Państwu wielu sukcesów i radości z przeżywania każdego nawet najmniejszego osiągnięcia Waszych wychowanków . Codziennych powodów do dumy, szczęścia i satysfakcji płynącej z osiągnięć własnych i  sukcesów uczniów.  Wszystkim Uczniom na nowy rok szkolny życzę powodzenia, sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki! Niech nie braknie  Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu własnych charakterów” – mówiła Wójt Renata Gawlik.

Następnie dyrektor  – Grażyna Skóra zaprosiła na krótką akademię  przygotowaną przez nauczycieli – Elżbietę Piekut wraz z Gniewomirem Kanią.  Uczniowie klasy 8 z radością prezentowali swoje talenty  muzyczne i sportowe. Zabrali zgromadzoną publiczność  w podróż do starożytnej Grecji, gdzie narodziła się Olimpiada. Młodych artystów nagrodzono gromkimi brawami.

Więcej o tym wydarzeniu:

https://biskupice.pl/987/pierwszy-dzwonek-w-biskupickich-szkolach.html

fot. A.Fliśnik, M.Koczara, D.Orłowska

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz