Zawody sportowe –

Pierwsze zawody na duży +

Po pierwszej rywalizacji sportowej w kategorii Igrzysk Dzieci wracamy z dużymi sukcesami.
Piłka nożna, te zawody są dla wszystkich najbardziej oczekiwane.
Dziewczęta remisując w pierwszym meczu z rówieśniczkami z Łazan 1:1 oraz wygrywając z Biskupicami 2:1, wygrały  zawody gminne i awansowały do etapu powiatowego, będą tym samym reprezentować gminę Biskupice.
Chłopcy po dobrych meczach, ale braku szczęścia i skuteczności, ulegają Biskupicom i Łazanom po 0:1. Pewnie wygrywając z drużyną z Trąbek 5:0, zajmują ostatecznie III miejsce.

Reprezentacja dziewcząt:                Reprezentacja chłopców:
Magdalena Koczwara                      Wojciech Gonkiewicz
Oliwia Tańcula                                 Maciej Gonkiewicz
Oliwia Plaskota                                Michał Pieprzyk
Paulina Dudek                                  Jakub Plaskota
Klaudia Marosz                                Arkadiusz Mazur
Blanka Filipowicz                              Patryk Surlas
Alicja Filipowicz                                Wiktor Ochoński
Kaja Burdacka

Następnymi planowanymi zawodami będą koszykówka 3×3, mało znana dyscyplina w sporcie szkolnym, ale za to rozsławiona przez Reprezentacje Polski U23, która niespodziewanie w finale Mistrzostw Świata wygrała z Serbią i zdobyła złoty medal.
Na początku listopada zmagania piłkarskie rozpoczną klasy 7 i 8, w ramach gminnych rozgrywek Igrzysk Młodzieży.