Zielona szkoła 2022 – Stara Jedlanka

W dniach 26-30 września uczniowie naszej szkoły brali udział w Zielonej Szkole, która odbywała się w malowniczej Starej Jedlance, koło Lublina. Wrześniowa pogoda dopisała i przez cały pobyt pozwoliła na cieszenie się naturą i spędzanie większości dnia na świeżym powietrzu.
 
Wśród licznych aktywności – zapewnionych przez instruktorów Bom4Sport oraz nauczycieli: Pani Agnieszki Michalik, Pani Marioli Lis oraz Pana Gniewomira Kani – największą popularnością cieszył się park linowy. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas wymagającej trasy, której przejście dało im mnóstwo satysfakcji. Uczniowie pływali także na rowerkach wodnych, jeździli na wycieczki rowerowe, integrowali się podczas gier terenowych oraz doskonalili swoje umiejętności w strzelaniu z łuku i broni ASG. Nie zabrakło zajęć edukacyjnych i licznych rozgrywek w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę.
 
Podczas wycieczki panowała fantastyczna atmosfera, a dzieci bawiły się doskonale.
Jedziemy na taką imprezę w przyszłym roku?

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz