Zamknięte boiska i plac zabaw

Dyrektor szkoły informuje, że od 07.11.2022 r. (tj. poniedziałek) przez koło 2 tygodnie obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia dzieci i młodzieży  na plac zabaw oraz boisko wielofunkcyjne.

Bardzo proszę rodziców dowożących dzieci do oddziału przedszkolnego o parkowanie na wprost starej szkoły. Decyzja ta podyktowana jest modernizacją boiska do siatkówki (wykonanie nowej nawierzchni). Ciężki sprzęt i materiały zwożone do prac, mogą zagrażać bezpieczeństwu, dlatego proszę o zastosowanie się do decyzji.

Z poważaniem,

Grażyna Skóra