Ach, co za noc…

Ostatni dzień przed przerwą świąteczną cała społeczność szkolna spędziła na wigiliach klasowych, było łamanie się opłatkiem, życzenia, śpiewanie kolęd, rozmowy o tradycjach bożonarodzeniowych w naszych domach. W tym przepełnionym świąteczną atmosferą dniu spotkaliśmy się również na apelu, który uświetnił występ jasełkowy w wykonaniu teatru szkolnego ,,Horrorek. Nasi aktorzy zaprezentowali przedstawienie pt ,,Ach, co za noc! według scenariusza Adama Szafrańca.

Następnie odbyło się wręczenie nagród przyznanych w konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną, którego dokonała przewodnicząca Rady Rodziców, p. Derewicka.
Rozeszliśmy się do domów życząc sobie nawzajem zdrowia i wielu powodów do radości na nadchodzące Święta i Nowy Rok.

Elżbieta Piekut

 

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz