Sukcesy naszych uczniów

Konkurs InstaLogik IV edycja 2022/2023

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Serdeczne gratulacje dla Patryka Czai
Laureata II miejsca na szczeblu ogólnopolskim
w kategorii klas 8

Dyrektor Szkoły, Grono Pedagogiczne oraz cała społeczność szkolna gratuluje i dziękuje za reprezentowanie naszej szkoły życząc dalszych sukcesów.

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz