Narodowe Święto Niepodległości 2023

Listopad to szczególny miesiąc w roku. To czas zadumy i refleksji, to również  czas pamięci. 11 listopada obchodzimy Narodowe  Święto Niepodległości, wspominamy dzień, w którym Polska po 123 latach powróciła na europejskie mapy.

Uczniowie naszej szkoły nigdy nie zapominają o tym ważnym święcie, dlatego jak co roku, uczestniczyli w patriotycznym apelu. Podczas tego spotkania, przypomnieliśmy historię obchodów Narodowego Święta Niepodległości i sylwetkę Józefa Piłsudskiego.

 Każda klasa zaśpiewała też pieśń patriotyczną.  Nie zabrakło również występów  solowych.  Ostatnim elementem naszego apelu było zapalenie przez reprezentację naszych uczniów biało-czerwonych zniczy pod Dębem Pamięci w pobliżu naszej szkoły.

Anna Skalska

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz