Opowieść o Bożym Narodzeniu

W niedzielne popołudnie 14 stycznia gościliśmy w naszej szkole liczną publiczność, a to za sprawą przedstawienia ,,Opowieść o Bożym Narodzeniu”, które przygotował zespół teatralny ,,Horrorek.

Aktorzy z wielką tremą oczekiwali zaproszonych na swój występ rodziców, dziadków, rodzeństwo, jak również absolwentów naszej szkoły. Goście nie zawiedli i po chwili, przy wypełnionej sali, można było przenieść się do Betlejem, do czasów panowania króla Heroda, tym razem pokazanego w dość humorystyczny sposób. Przeżyliśmy tą magiczną noc jeszcze raz i na koniec Gwiazda Betlejemska zaprowadziła nas do współczesności, co było dla wszystkich niemałym zaskoczeniem. Naszym przeżyciom towarzyszył śpiew kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klasy trzeciej. Na koniec młodsi i starsi aktorzy doczekali się gromkich braw, które były potwierdzeniem, że przedstawienie się podobało. Powtórzyliśmy je jeszcze raz we wtorek 16.01, tym razem dla społeczności szkolnej.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji tej uroczystości i wsparcie dla ,,Horrorka!

Elżbieta Piekut

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz