Bezpieczna Rodzina! – festyn z okazji Dnia Dziecka

Na naszym szkolnym boisku dawno nie było tak tłoczno, tak kolorowo i tak radośnie jak w ostatnią sobotę. Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców zorganizowała dla uczniów, Rodziców i mieszkańców wsi festyn pod hasłem „Bezpieczna Rodzina!”. W pikniku udział wzięli też zaproszeni goście- Wójt Gminy Biskupice, Radni Gminy Biskupice oraz Sołtys Bodzanowa.

Pokazy na głównej scenie rozpoczął nasz szkolny Teatrzyk Horrorek – jak zawsze niezawodni. Zaskakujące perypetie Gargamela i niebieskich Smerfów wprawiły publiczność w bardzo dobry nastrój. Następnie zaprezentowali się nasi najmłodsi uczniowie. Przedszkolaki swój występ zadedykowały szczególnie Rodzicom, ale każdy mógł z nimi głośno śpiewać, a nawet tańczyć. Podobnie jak podczas kolejnego występu: „Muzyka łączy pokolenia”, gdy zespół zaprosił dzieci na scenę do wspólnego wykonania piosenki. Po gitarowych brzmieniach nadszedł czas na pokaz Katarzyny Nawrot i studia Jump Up: „Trampoliny na start!”. To był niesamowita dawka pozytywnej energii. Na koniec iluzjonista Tomasz Soja przeniósł publiczność do świata magii. I tak oczarowani mogli wziąć udział w ostatnim wydarzeniu na scenie: losowaniu głównych nagród w loterii fantowej. Żaden los nie pozostał bez nagrody, a do szczęśliwego zwycięzcy trafił bon na zakup roweru o wartości 2000 zł.

Całość dochodu  z festynu przeznaczona jest na działalność Rady Rodziców, a tym samym wsparcie i rozwój naszej placówki i jej uczniów. Dlatego serdecznie dziękujemy organizatorom, osobom zaangażowanym w realizację tak wymagającego przedsięwzięcia, wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim sponsorom, bez których nie byłoby możliwe zapewnienie dzieciom tak wielu atrakcji. Na boisku bowiem, obok głównej sceny, przygotowano mnóstwo stoisk tematycznych do dyspozycji starszych i młodszych. Każdy mógł bezpłatnie:

 • zrobić sobie szalone zdjęcie w fotobudce,
 • poskakać wysoko na dmuchańcach,
 • sprawdzić swoje możliwości na profesjonalnym torze Ninja Warior pod okiem utytułowanego zawodnika Marcina Makuszewskiego;
 • zdobyć Dyplom Małego Ratownika na Stoisku Pierwszej Pomocy;
 • pogimnastykować umysł na stoisku Galileusz Wieliczka;
 • wziąć udział w turnieju Novusa;
 • sprawdzić, co „piszczy w wozie strażackim”;
 • ozdobić twarz bajecznym makijażem lub brokatowym tatuażem;
 • a na koniec wzmocnić się popcornem i watą cukrową.

To był cudowny dzień!

SPONSORZY:

 1. Geomar – sponsor nagrody głównej 
 2. Firma PGD – Sponsoruje Dmuchańce 
 3. Fliś bud
 4. Biuro Rachunkowe Barbara Szeląg
 5. Twoje Ubezpieczenia Sławomir Rakoczy
 6. Osińska®  Baby Fashion
 7. Prace Ziemne Daniel Tańcula
 8. Amik Myjnia bezdotykowa
 9. Zakład Instalacyjny wodno-kanalizacyjny CO, GAZ Grzegorz Kowal
 10. Firma TT AGE 
 11. Studio fitness Jump up! Bodzanów
 12. Błękitni Bodzanów
 13. Speed Mar Mariusz Szwagrzyk
 14. Zajazd Słoneczko
 15. Firma Werner Kenkel
 16. Galeria fryzur Kamila Filipowicz
 17. Natural & deco craft Agnieszka Jawień
 18. Make up Artist Sabina Starowicz-Pławińska
 19. Salon Kataluna
 20. Alpaca Park – Alpaki w Winnego Wzgórza
 21. Firma MTM Modele
 22. Sklep Spożywczo – Przemysłowy  Danuta Skoś
 23. Sklep Spożywczo – Przemysłowy  Janus Andrzej
 24. Szkoła języków obcych Helen Dorn Niepołomice
 25. Firma BHP-Center
 26. Firma Gastropak
 27. Firma Eurosprzęt
 28. Góra Lodów
 29. Firma eco-shine
 30. Akademia Górniczo-Hutnicza
 31. Gmina Biskupice
 32. Magnetic Nail Design
 33. Firma Tuszkom
 34. Firma Guciu MM Michał Jastrzębski
 35. Gmina Biskupice
 36.  Zakład mechaniczny Dziuba
 37. Selgors
 38. Łukasz Janus
 39. Mariusz Pazdan
 40. Sołtys Krzysztof Balicki
 41. Novuss Polska

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz