Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie

Wreszcie nadszedł ten upragniony moment, na który wszyscy czekaliście –  dzisiaj kończymy rok szkolny. Gratuluję i dziękuję wszystkim Uczniom za wysiłek i zaangażowanie w zdobywanie nowych umiejętności. Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, że Wasz potencjał i możliwości są nieocenione.

Drodzy Absolwenci

Jak napisał Robert Collier „Sukces to suma małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu” . Do sukcesu dochodzi się małymi krokami, dzięki swojej pracy, wytrwałości i zdolnościom, które posiadacie. Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie.

Takimi słowami Dyrektor Szkoły Grażyna Skóra zwróciła się do Uczniów i Absolwentów naszej szkoły podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Następnie Dyrektor Szkoły podziękowała Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły za zrozumienie, zaangażowanie, życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży.

Swoje podziękowania za pomoc, przychylność, życzliwość i dbałość o naszą szkołę skierowała też do przybyłych gości: Wójt Gminy Biskupice  – Renaty Gawlik oraz  Kierownik GZOS- Agnieszki Fliśnik.

Po podziękowaniach nastąpiło wręczenie nagród i wyróżnień dla Uczniów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły.

Nagrodę Wójta otrzymali uczniowie:

  • Magdalena Dziedzic z klasy 8
  • Bartosz Domagała z klasy 7

Nagrodą Dyrektora zostali wyróżnieni:

  • Maciej Gonkiewicz z klasy 8
  • Monika Kutek z klasy 6
  • Szymon Czop z klasy 4
  • Jan Garycki z klasy 3

Do Nagrody Wójta nominowano Panią Monikę Trybulską

Nagrodę Dyrektora otrzymali:

  • Pani Elżbieta Piekut
  • Pan Marcin Koczara
  • Pani Ilona Ćwierz
  • Pani Anna Kosela

Po wręczeniu nagród obejrzeliśmy humorystyczny program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 7 przygotowany pod opieką Pana Marcina Koczary oraz występ klasy ósmej pod przewodnictwem Pani Izabeli Szumny. Potem już tylko rozdanie świadectw i… WAKACJE!

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz