Wycieczka do Zakrzówka

27 kwietnia uczniowie klasy 7 uczestniczyli w wycieczce do Jednostki Paintballowej na Zakrzówku w Krakowie. Wyjazd rozpoczął się spacerem po malowniczej okolicy Zakrzówka. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała podziwianiu uroków tego miejsca oraz wspólnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, a także integracji zespołu klasowego.

Następnie uczniowie wzięli udział w grze paintballowej. Przed rozpoczęciem rozgrywek instruktor przeprowadził szkolenie z zasad bezpieczeństwa i gry. Znalazł również czas na krótką pogadankę z młodzieżą – pytał o ich plany na przyszłość oraz zachęcał do rozwijania swoich zainteresowań i poświęcania większej ilości czasu na naukę zamiast nadmiernego korzystania z gier komputerowych.

Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła wielu emocji i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz