Dzień Babci i Dziadka 2024

Jak co roku, tak i w tym, dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Bodzanowie przygotowały bardzo bogaty i urozmaicony program artystyczny dla swoich kochanych Babć i Dziadziów.

1 lutego 2024 roku na sali gimnastycznej zebrał się tłum zaproszonych gości, aby świętować ze swoimi wnukami. Rodzice dzieci też dopisali.

Obecne na uroczystości Wójt Gminy Biskupice – Renata Gawlik oraz Dyrektor szkoły – Grażyna Skóra powitały Seniorów, składając Im serdeczne życzenia.

Mali artyści z wielkim zaangażowaniem i werwą recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz tańczyli tańce współczesne i regionalne, umilając czas swoim przybyłym Dziadkom. Wirujące w pląsach i tańcach kolorowe stroje wywołały szczere uśmiechy, gromkie brawa, a w niejednym oku łezkę wzruszenia. Po odśpiewaniu radosnego „STO LAT” milusińscy porwali do wspólnego tańca swoich zaproszonych Babcie i Dziadziów, co okazało się szczególnie wzruszającym momentem.

Kolejnym miłym akcentem było obdarowanie przez wnuki, własnoręcznie wykonanymi upominkami i złożenie szczerych, gorących życzeń oraz moc buziaków i uścisków.
Na koniec był słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców dzieci oraz czas na wspomnienia…

Babciom i Dziadziom składamy jeszcze raz najpiękniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, radości i pociechy z ukochanych wnucząt oraz jak najlepszego zdrowia.
Zapraszamy do obejrzenia relacji foto oraz przepięknego filmu      z uroczystości.  

                                                  Wychowawca: Joanna Jachimczak

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz