Bal karnawałowy 2024

W czwartkowe popołudnie 9 lutego odbył się długo wyczekiwany przez uczniów bal karnawałowy.

Dzieci zamieniały się w księżniczki, czarownice, policjantów, piłkarzy, super bohaterów oraz wiele innych ciekawych postaci ze świata bajek. Wszyscy chętnie tańczyli, brali udział w zorganizowanych konkursach i zabawach. Świetna atmosfera w pięknie udekorowanej sali sprzyjała poznawaniu się i budowaniu relacji rówieśniczych. Podczas krótkich przerw dzieci udawały się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców.  Uczniowie mieli również czas na wykonanie sobie pamiątkowych zdjęć na specjalnie przygotowanej ściance. Zwieńczeniem wieczoru był wybór Króla i Królowej balu.

Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej wspólnej zabawy k – serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Magdalena Ochońska
Natalia Zuzia – Tabor

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz