Witamy wiosnę

W dniu 22.03.2024r w Szkole Podstawowej w Bodzanowie odbyło się wydarzenie  pt. „Pożegnanie zimy, powitanie wiosny”.

Było to niezapomniane doświadczenie pełne kolorów, muzyki i magii. Widzowie zostali przeniesieni w świat pełen radości i optymizmu, który towarzyszy przyjściu nowego sezonu. Pani dyrektor Grażyna Skóra powitała uczniów, rodziców i nauczycieli. Miło było nam gościć  Wójta Gminy Biskupice, Panią Renatę Gawlik, Kierownika Oświaty, Panią Agnieszkę Fliśnik, które pomimo natłoku obowiązków zaszczyciły nas swoją obecnością. Na początku przywitaliśmy wiosnę  piosenką, którą wykonały dziewczynki z klasy 6 przy akompaniamencie Pani dr Moniki Trybulskiej. Następnie wszyscy pracownicy szkoły i goście zostali uhonorowani koronami i tytułem najlepszych przez uczniów klasy 7. Kolejnym punktem programu było przedstawienie „Kot w butach”, w wykonaniu teatrzyku „Horrorek” w reżyserii Pani Elżbiety Piekut. Przedszkolaki pod opieką Pani Joanny Jachimczak również włączyły się do tego wydarzenia prezentując swoje talenty. Uczniowie biorący udział w konkursie recytatorskim przenieśli nas w świat poezji. Na zakończenie mogliśmy oglądać pokaz mody wiosennej oraz solowy taniec współczesny.

Koordynatorami wydarzenia były: Pani Magdalena Ochońska i Pani Natalia Zuzia Tabor. Pożegnanie zimy, powitanie wiosny przeżywaliśmy w pięknej scenerii przygotowanej przez Panią Agnieszkę Michalik i Panią Agatę Nawrot.

To wydarzenie było nie tylko doskonałą rozrywką, ale także inspirującym przypomnieniem o pięknie natury, które przynosi wiosna.

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz