Dzień Ziemi 2024

26 kwietnia w naszej szkole uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. To najbardziej znane święto ekologiczne obchodziliśmy następującymi wydarzeniami:

Kwiatodzielnia – czyli szkolna wymiana roślin – była to okazja do podzielenia się nadwyżkami i sadzonkami roślin domowych i ogrodowych oraz sprawienie radości sobie i innym z nowej  nabytej rośliny.

Rekordy Polskiej Fauny – chętni uczniowie wzięli udział w konkursie podczas którego poszerzyli wiedzę o zwierzętach żyjących w Polsce oraz poćwiczyli spostrzegawczość i umiejętność przetwarzania i selekcji informacji.

LAPBOOK’a „Earth Day 2024 – uczniowie z klas 1-8 wykonywali prace o planecie Ziemi i jej ochronie w języku angielskim, a przedszkolaki plakaty o recyclingu.