VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

29 września po raz drugi nasza szkoła świętowała VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. W ramach przygotowań do tego dnia p. Agnieszka Michalik dwa tygodnie wcześniej przykleiła na schodach odblaskową tabliczkę mnożenia. W tym dniu zostały przeprowadzone przez Komisje Egzaminacyjne egzaminy z tabliczki mnożenia dla chętnych.

Egzaminatorami byli uczniowie z klasy siódmej: Zuzanna Cicha, Natalia Cichy, Katarzyna Dzioba, Blanka Flak, Szymon Grabowski, Magdalena Grochot, Jakub Mularz, Hubert Paszek, Emilia Ptaszyńska, Szymon Tańcula, Emilia Włodarczyk i Weronika Włodarczyk. Rolę szkolnego paparazziego przejął Przemysław Jamrozy.

Tytuły „Eksperta Tabliczki Mnożenia” zdobyło:

  • 7 uczniów z klasy trzeciej,
  • 13 z klasy czwartej,
  • 9 z klasy piątej,
  • 13 z klasy szóstej
  • 14 z klasy siódmej.

Bardzo nas ucieszyli również Mali Eksperci z klasy pierwszej (2 uczniów) i z klasy drugiej (1 uczeń).

Medal „Eksperta Tabliczki Mnożenia” otrzymali również dorośli: pani Dyrektor, 9 nauczycieli, pani sekretarka, pani stażystka, dwie panie sprzątaczki, nasza szkolna pielęgniarka oraz sześć odważnych mam – DZIĘKUJEMY.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji.

Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.

Dziękuję Koleżankom za wyrozumiałość. 🙂
Agnieszka Michalak
[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6473050937048289745″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz