Walka o awans z naszym wsparciem!!!!

14 marca (środa) uczniowie z naszej szkoły mogli wziąć udział w bezpłatnym wyjeździe na mecz siatkówki kobiet: WTS 7R Solna Wieliczka – Joker Świecie. Mecz toczył się o wysoką stawkę – awans do półfinału I Ligi.

Przed godziną 17 mieliśmy zbiórkę i czekał na nas autobus udostępniony przez WTS Solna – Dziękujemy bardzo!!! Nie wszyscy stawili się punktualnie, ale w końcu wyruszyliśmy i już 15 minut później dotarliśmy do Solnego Miasta. Mieliśmy rezerwację, więc bez problemu zajęliśmy dobre miejsca na trybunach.

Mecz wreszcie się rozpoczął. Wielkie emocje panowały od pierwszego odbicia – zaangażowanie kibiców i zawodniczek było ogromne. Tym bardziej, że zdarzały się lepsze i gorsze momenty… Szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, raz na drugą stronę boiska, a nasz kosztowało to mnóstwo stresu. Ostatecznie Dziewczyny z Wieliczki wygrały 3 sety pod rząd. Mecz poszedł im świetnie i tym samym awansowały do półfinału I ligi.

Po meczu zeszliśmy na boisko  i zrobiliśmy sobie zdjęcie z Tygrysami – czyli naszymi zwycięskimi zawodniczkami.

Do Bodzanowa wróciliśmy po godzinie 20. Wszyscy byli zadowoleni i dumni z naszych zawodniczek. Chcemy więcej takich wyjazdów!!

Serdecznie zapraszamy na pierwszy półfinałowy mecz w niedzielę o 18 w Solnym Mieście: WTS 7R Solna Wieliczka vs Energa MKS  Kalisz. Wesprzyjmy Dziewczyny i tym razem.

Zuzanna Mąder, kl. VI

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6533578120075768977″]

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz