Mikołajki

Długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj przybył do naszych przedszkolaków, w Szkole Podstawowej W Bodzanowie 4 grudnia. Dzieci z wielką radością, roześmiane i rozśpiewane przyjęły go w pięknie przystrojonej na tę okoliczność sali. Z wielką niecierpliwością wyczekiwane przez dzieci prezenty musiały jeszcze poczekać na rozdanie, gdyż Święty Mikołaj okazał się bardzo rozmownym i mimo zmęczenia daleką drogą jaką musiał przebyć i swojego podeszłego już wieku, zadawał dzieciom mnóstwo pytań. Maluszki z wielką ochotą i zaangażowaniem odpowiadały na wszystkie pytania. Wreszcie wszyscy zostali obdarowani prezentami, za które szczerze dziękowali, a Święty Mikołaj obiecał, że za rok znów nas odwiedzi. Musimy tylko być….. grzeczni:) CAŁY ROK GRZECZNI:) Do zobaczenia:)

Zapraszamy do galerii.

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz