Jasełka 2020

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Wyjątkowy charakter tych świąt podkreśliły, w tym roku dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły, wystawiając Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w cudownej scenografii mali aktorzy przedstawili sceny z narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, królowie, pastuszkowie, chór Aniołów oraz gromadka dzieci, które urzekły nas recytacją oraz śpiewem kolęd i pastorałek.
Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły nas w świąteczny nastrój. W tym roku ze względu na pandemię, publiczność choć nieliczna nagrodziła aktorów gromkimi brawami. Jasełka zaś zostały uwiecznione filmem i zdjęciami.
Wszystkim, którzy zechcą przeczytać sprawozdanie z Jasełek oraz obejrzą zdjęcia i film, życzymy otwartości na innych, zwykłego, szczerego uśmiechu i gestu podania ręki drugiemu człowiekowi, które spowodują przemianę w sercach innych i w nas samych…, bo zawsze wtedy jest Boże Narodzenie!

Z pozdrowieniami Joanna Jachimczak

Link do zdjęć z tego wydarzenia. Proszę skopiować i wkleić w pasek przeglądarki:

https://www.dropbox.com/sh/82uzhmcbvkvzduy/AAAiN1YoEs5Aij3TMPxnRwama?dl=0

 

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz